Osik, Sarajevo, Dobroševići, Ilidža, Općina Novi Grad, Grad Sarajevo, Sarajevska županija, Federacija Bosne i Hercegovine, 71215, Bosna i Hercegovina
Osik, Sarajevo, Dobroševići, Ilidža, Općina Novi Grad, Grad Sarajevo, Sarajevska županija, Federacija Bosne i Hercegovine, 71215, Bosna i Hercegovina
Prodajem kuću u Sarajevu koja se nalazi na lokaciji Ilidže u naselju Osijek, ulica Osik. Kuća se nalazi na ravnom dijelu naselja koje nije podložno plavljenju.
Kuća se nalazi na zemljišnoj parceli površine 700 m2, pravougaonog je oblika a zemljište je ograđeno i kultivisano. Na zemljištu se nalazi kuća sa pomoćnim objektima a dimenzije kuće iznose 10,50 x 7 metara, spratnosti prizemlje, sprat i potkrovlje.
Prizemlje čini zaseban stan površine cca 60 m2 a sprat i potkrovlje su međusobno spojeni i čine dva stana po 60 m2. Kuća je izgrađena 2014. Godine te ima sve priključke komunalne infrastrukture. Grijanje je centralno sa kotlovnicom na čvrsto gorivo a ima mogućnost i priključak plina. Na drugom dijelu parcele započet je novi objekat sa dvije garaže a ostali dio zemljišta je uređen i zasađeno voće.
Vlasnicka dokumentacija objekta je uredna, trenutno se čeka tehnički prijem objekta pa Upotrebna dozvola i uknjižba istog.
Ovo je uobičajena napomena koja se može prikazati na svim svojstvima, ali se može kontrolirati iz jedne jednostavne opcije.
323.200KM
Prikaži detaljepo dogovoru
Prikaži detaljepo dogovoru
Prikaži detaljeAll Rights Reserved 2024
Owning a home is a keystone of wealth… both financial affluence and emotional security.
Suze Orman